„Chcę wiedzieć więcej” - audycja wspólnot odnowy w Duchu Św.

Audycja „Chcę wiedzieć więcej” jest audycją autorską wspólnot odnowy w Duchu Świętym diecezji rzeszowskiej, w której poruszane są tematy dotyczące przede wszystkim Ducha Świętego, relacji z Bogiem, życia w łasce uświęcającej, otwierania się na Miłość Boga. Audycja jest tworzona z natchnienia Ducha Świętego i przygotowywana w sposób spontaniczny i nagrywana jest po modlitwie do Ducha Świętego w domowym studiu autora. Mottem autora audycji jest: "Mów do mnie Panie, bo sługa Twój słucha...".

Tak mało wiem, a chcesz wiedzieć więcej? – słuchaj nas - tak zachęca prowadzący audycję, aby na końcu powiedzieć "Teraz już wiem".

Audycja emitowana jest na antenie rzeszowskiego Radia VIA w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 19:40, a w zadumę nad poruszanymi tematami wprowadza słuchacza piosenka „Teraz już wiem” zespołu WUEN. Audycję prowadzi Roman Rzońca. 

Premiera odbyła się 3 października 2018 r. o godz. 19:40 - w Radio VIA

Posłuchaj nagrań z archiwum Radia VIA


Uciekaj od pożądań

"Uciekaj zaś przed młodzieńczymi pożądaniami, a zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem" (2Tm 2, 22)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl