„Chcę wiedzieć więcej” - audycja wspólnot odnowy w Duchu Św.

Audycja „Chcę wiedzieć więcej” jest audycją autorską wspólnot odnowy w Duchu Świętym diecezji rzeszowskiej, w której poruszane są tematy dotyczące przede wszystkim Ducha Świętego, relacji z Bogiem, życia w łasce uświęcającej, otwierania się na Miłość Boga. Audycja jest tworzona z natchnienia Ducha Świętego i przygotowywana w sposób spontaniczny i nagrywana jest po modlitwie do Ducha Świętego w domowym studiu autora. Mottem autora audycji jest: "Mów do mnie Panie, bo sługa Twój słucha...".

Tak mało wiem, a chcesz wiedzieć więcej? – słuchaj nas - tak zachęca prowadzący audycję, aby na końcu powiedzieć "Teraz już wiem".

Audycja emitowana jest na antenie rzeszowskiego Radia VIA w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 19:40, a w zadumę nad poruszanymi tematami wprowadza słuchacza piosenka „Teraz już wiem” zespołu WUEN. Audycję prowadzi Roman Rzońca. 

Premiera odbyła się 3 października 2018 r. o godz. 19:40 - w Radio VIA

Posłuchaj nagrań z archiwum Radia VIA


Nasza mowa...

"Wobec obcych postępujcie mądrze, wyzyskując każdą chwilę sposobną. Mowa wasza, zawsze miła, niech będzie zaprawiona solą, tak byście wiedzieli, jak należy każdemu odpowiadać" (Kol 4, 5-6)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl