Animus

Wspólnota działa przy Parafii p.w. Świętej Rodziny w Rzeszowie

Parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym istnieje w Parafii ok. 22 lat. Każdego tygodnia, poprzez wspólne spotkania z Bogiem ukrytym w Piśmie Świętym i we Wspólnocie, staramy się odkrywać tajemnicę Obecności Trójcy w codziennym życiu. Odkrywając obecność Trójcy Świętej zauważamy Ją przede wszystkim w działaniu Ducha Świętego, obecnego bardzo żywo w świątyni naszego serca. Tę przyjaźń człowieka z Trójcą Świętą zapoczątkował sakrament Chrztu Świętego, a przyjęcie siedmiorakich darów Ducha Świętego w sakramencie Bierzmowania, upewniło nas o Jego działaniu i obecności w Żywym Kościele.

Spotkania Wspólnoty odbywają się 3 razy w miesiącu (w poniedziałki) w salkach parafialnych o godzinie 19:00 (oprócz wakacji).

W ostatnią środę miesiąca Wspólnota gromadzi się na Eucharystii, jednoczącej wszystkie okoliczne wspólnoty Odnowy. Raz w miesiącu wg dnia wyznaczenia Wspólnota ANIMUS przygotowuje Mszę Świętą w intencji uzdrowienia i prowadzi modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, by poprzez modlitwę osobistą, ale i wstawienniczą, wypraszać dla każdego proszącego łaskę uzdrowienia, uwolnienia i wylania Ducha Świętego. Do tej modlitwy zapraszamy każdego pragnącego doświadczyć Bożej Miłości i Opatrzności w swoim życiu.

Informacje:

Parafia p.w. Świętej Rodziny  – Rzeszów ul. Solarza 14

Duszpasterz:   ks. Grzegorz Kałdowski                                                           

Lider:  Sabina Banot-Duda

Kontakt telefoniczny:   668-186-666

Spotkania:   poniedziałki o godz.19:00 

Miejsce spotkań:   Salka na I piętrze

www.odnowa.parafia.info.pl

Facebook


Ewangelia...

"Eucharystia oderwana od życia nie przynosi owoców. Ewangelią trzeba żyć poza murami kościoła" (o. Dolindo)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl