Szkoła Liturgiczna - wykład "Rok liturgiczny"
Zapraszamy na kolejne spotkanie we wtorek 13 lutego 2018 roku o godz. 18.30, w ramach Szkoły Liturgicznej w Parafii św. Judy Tadeusza w Rzeszowie. Szczegóły na załączonym plakacie.

Dar od Boga
"Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił. Jesteśmy bowiem Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych czynów, które Bóg z góry przygotował, abyśmy je pełnili" (Ef 2, 8-10)









