Plenarne spotkanie Rady Ruchów

W imieniu pani Niny Kitlińskiej - przewodniczącej Prezydium Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Rzeszowskiej zapraszam na plenarne spotkanie Rady Ruchów. 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Ruchów, Stowarzyszeń i Fundacji Katolickich Diecezji Rzeszowskiej na Plenarne spotkanie w dniu 15 października 2022 r. (tj. sobota) w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. Józefa S. Pelczara w Rzeszowie, ul. Witolda 11A, (delegacje 1-2 osobowe. Po spotkaniu jest możliwość zjedzenia obiadu za odpłatnością 20zł - opłata za kawę i ciastko podane w przerwie kawowej 15zł).

Program spotkania:
9.00 - Rejestracja uczestników
9.30 - Msza Święta pod przewodnictwem Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej, ks. bpa Jana Wątroby - kaplica Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie.
10.30-10.45 - Powitanie zebranych gości – Nina Kitlińska, przewodnicząca Rady Ruchów, Stowarzyszeń i Fundacji Katolickich Diecezji Rzeszowskiej.
10.45-11.00 - Założenia Nowego Roku Duszpasterskiego - ks. dr Rafał Flak, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Diecezji Rzeszowskiej.
11.00-11.15 - Przerwa kawowa.
11.15-12.30 - Cele i założenia działalności poszczególnych Ruchów, Stowarzyszeń i Fundacji Katolickich Diecezji Rzeszowskiej w Nowym Roku Duszpasterskim pt. ”Wierzę w Kościół Chrystusowy” - przedstawiciel Ruchu, Stowarzyszenia oraz Fundacji Katolickiej.

12.30 - Podsumowanie i zakończenie spotkania.
13.00 - Obiad


Mając na uwadze kwestie organizacyjne uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu w terminie do 12 października br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


asystent kościelny i przewodnicząca Prezydium Rady Ruchów
Ks. Daniel Drozd,  Nina Kitlińska

fot. https://www.wsd.rzeszow.pl/


Nie drażnijcie Pana Boga...

"Nie zbadacie głębokości serca ludzkiego ani nie przenikniecie myśli jego rozumu; jak więc wybadacie Boga, który wszystko to stworzył, jak poznacie Jego myśli i pojmiecie Jego zamiary? Przenigdy, bracia, nie drażnijcie Pana Boga naszego!" (Jdt 8, 14)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl