Plenarne spotkanie Rady Ruchów

W imieniu pani Niny Kitlińskiej - przewodniczącej Prezydium Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Rzeszowskiej zapraszam na plenarne spotkanie Rady Ruchów. 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Ruchów, Stowarzyszeń i Fundacji Katolickich Diecezji Rzeszowskiej na Plenarne spotkanie w dniu 15 października 2022 r. (tj. sobota) w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. Józefa S. Pelczara w Rzeszowie, ul. Witolda 11A, (delegacje 1-2 osobowe. Po spotkaniu jest możliwość zjedzenia obiadu za odpłatnością 20zł - opłata za kawę i ciastko podane w przerwie kawowej 15zł).

Program spotkania:
9.00 - Rejestracja uczestników
9.30 - Msza Święta pod przewodnictwem Ordynariusza Diecezji Rzeszowskiej, ks. bpa Jana Wątroby - kaplica Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie.
10.30-10.45 - Powitanie zebranych gości – Nina Kitlińska, przewodnicząca Rady Ruchów, Stowarzyszeń i Fundacji Katolickich Diecezji Rzeszowskiej.
10.45-11.00 - Założenia Nowego Roku Duszpasterskiego - ks. dr Rafał Flak, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Diecezji Rzeszowskiej.
11.00-11.15 - Przerwa kawowa.
11.15-12.30 - Cele i założenia działalności poszczególnych Ruchów, Stowarzyszeń i Fundacji Katolickich Diecezji Rzeszowskiej w Nowym Roku Duszpasterskim pt. ”Wierzę w Kościół Chrystusowy” - przedstawiciel Ruchu, Stowarzyszenia oraz Fundacji Katolickiej.

12.30 - Podsumowanie i zakończenie spotkania.
13.00 - Obiad


Mając na uwadze kwestie organizacyjne uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu w terminie do 12 października br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


asystent kościelny i przewodnicząca Prezydium Rady Ruchów
Ks. Daniel Drozd,  Nina Kitlińska

fot. https://www.wsd.rzeszow.pl/


Uniżenie, a wywyższenie

"Uniżcie się przed Panem, a wywyższy was" (Jk 4, 10)

Msze św. dla wspólnot

Ogłoszenia bieżące

Spotkania ze Słowem Bożym  

Wspólnoty naszej diecezji


Uwielbienie

Zeszyty Odnowy

Audycja Odnowy

Galerie zdjęć


Strona ogólnopolska odnowy i Deomeo.pl