Wigilia zesłania Ducha Świętego na Taborze

Wspólnota ,,Miriam" zaprasza na wigilię zesłania Ducha Świętego, która odbędzie się dn. 7 czerwca 2025 r. w Domu Diecezjalnym TABOR.
W programie:
20.00 - konferencja
20.30 - adoracja Najświętszej Sakramentu
22.15 - Eucharystia
Wywyższanie się - kim jestem?
"Kim wy właściwie jesteście, żeście wystawiali na próbę w dniu dzisiejszym Boga i postawili siebie ponad Boga między synami ludzkimi?" (Jdt 8, 12)









